Dotace

dotace

DOTACE 1:

 

Název projektu: Výrobní a skladovací hala QALT

 

Společnost QALT Rakovník, spol. s r.o. realizuje v letech 2019 a 2020 projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Program NEMOVITOSTI s názvem Výrobní a skladovací hala QALT.

 

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

Cílem projektu je vybudovat moderní výrobní zázemí společnosti QALT Rakovník, spol. s r.o. a rozšířit stávající výrobu tekutých produktů. Projekt umožní firmě navýšit výrobní kapacity, rozšířit a získat nové zákaznické segmenty, zahájit výrobu nové produktové řady a nových produktů, posílit své postavení na trhu a v neposlední řadě zvýšit konkurenceschopnost.

 

 

DOTACE 2:

 

Název projektu: Snížení energetické náročnosti výrobního procesu ve společnosti QALT Rakovník, spol. s r.o.

 

Reg. č.: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016883

 

Společnost QALT Rakovník, spol. s r.o. realizuje v roce 2019 projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Program Úspory energie IV. Výzva s názvem Snížení energetické náročnosti výrobního procesu ve společnosti QALT Rakovník, spol. s r.o.

 

Projekt je spolufinancoán Evropskou unií.

 

Hlavním cílem projektu je realizace energetických úspor v provozně firmy QALT Rakovník, spol. s r.o., které povedou k zefektivnění energetického hospodářství, úsporám nákladů na energie a snížení emisí CO2.

 

Předkládaný projekt je zaměřen na výměnu zastaralých a energeticky neúsporných technologií za nové, energeticky úspornější stroje s nižším příkonem.  Snížením příkonu dojde k úspoře elektřiny při provozu zařízení a to při zachování výrobní kapacity daného zařízení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení