Qalt čistič koupelen Nano 500ml

Kód: 285
Novinka
Značka: Qalt
59 Kč
Skladem

Qalt čistič koupelen Nano 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič na koupelny se svěží vůní účinně odstraní vodní kámen, vápenaté usazeniny, mastnotu i organické nečistoty z hladkých ploch v koupelně. Zároveň čištěné povrchy zanechá zářivě lesklé. Nanotechnologie vytváří ochranný film, již po prvním použití. Pravidelné používání zabraňuje usazování vodního kamene. Perfektní na baterie, nerezové povrchy, dlaždičky i pro sprchový kout či vanu. Bez obav jej můžete použít i na granitové dřezy. Pravidelným používáním zamezíte tvorbě vodního kamene. Není vhodný na vápenaté povrchy jako je mramor, alabastr, terrazzo, umělý kámen, beton, mosaz, zlato, stříbro, domácí spotřebiče, poničené či horké povrchy. Vhodný pro použití se septiky a domácími čističkami.

VŠE PRO ČISTÉ PRÁDLO

Firma QALT Rakovník spol.s r.o. je česká firma zabývající se výrobou spotřební chemie, zejména pracích , avivážních a čistících prostředků. Společnost působí na trhu od roku 1992, tedy již 25 let.

Na tuzemském trhu dodáváme naše výrobky např. do obchodních řetězců Kaufland, Makro, Globus a Tesco. Dále spolupracujeme s několika silnými českými velkoobchody, např. p.k. Solvent a s dalšími drogeriemi a prádelnami.